ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  צילום תרמוגרפי – בדיקה תרמית

  בדיקה תרמוגרפית

  כאשר אתם נדרשים לבצע בדיקת תקינות למערכת החשמל שלכם, אחת הבדיקות שמבצעים היא בדיקה תרמוגרפית. בדיקה זו ללוח חשמל נעשית במצלמה תרמית מיוחדת המראה היכן נמצאות הנקודות החמות בלוח. הנקודות החמות בלוח החשמל מראות היכן החשמל בלוח מופעל. המטרה של בדיקה תרמוגרפית, הנעשית על ידי חשמלאי מורשה, היא לאתר בעיות בלוח החשמל שנגרמות מחימום יתר. החשמלאי ישתמש במצלמה כדי להסתכל על חיבורי החשמל על הלוח. במקומות בהם הוא מוצא חימום, הוא יידע שיש עומס חשמלי שפוגע בבידוד על החוטים. את הבדיקה יש לבצע עם ציוד מקצועי ותקין, ויש לפנות רק לאנשי מקצוע בעלי הכשרה מתאימה. הצוות המקצועי של חברת עוז טכנולוגיות מונים אנשי מקצוע בעלי ההסמכה הנדרשת לביצוע בדיקות תרמוגרפיות מקצועיות. עוז טכנולוגיות יעזרו לכם בביצוע כל סוגי בדיקות החשמל הנדרשות לכם כדי לקבל את האישורים הנדרשים לעסק שלכם.

  מי צריך לעבור בדיקה תרמוגרפית?

  כל חברה שצריכה יותר מ-63 אמפר חשמל חייבת לעשות בדיקה תרמוגרפית. זה כולל עסקים קטנים וגדולים כאחד. חברת הביטוח של העסק, מכבי האש או כל אדם אחר שרוצה לוודא שהעסק בטוח לשימוש ובטוח מפני אסונות שעלולים לקרות אם מערכות החשמל יקצרו יתבקשו לעבור תהליך זה.

  באיזו תדירות יש לבצע בדיקות תרמוגרפיות של לוחות חשמל?

  מספר הפעמים שלוח חשמל צריך בדיקות תרמוגרפיות תלוי בכמות החשמל שהעסק צורך. לדוגמה, מוסדות גדולים כמו בתי חולים, קניונים, מפעלים וכדומה יצטרכו לבצע בדיקות תרמוגרפיות כל חצי שנה עד שנה. הסיבה לכך היא שככל שיותר אנשים פוקדים את העסק מדי יום, כך חשוב יותר לוודא כי לוחות החשמל בטוחים. אם מדובר בעסק קטן כמו מכולת או מספרה, בדיקה זו אפשר לבצע רק פעם אחת בעת פתיחת העסק. כמו כן אם אתם מתכננים לבצע שינויים במערכת החשמל יש צורך לערוך בדיקה תרמוגרפית לאחר סיום העבודות, כדי לוודא שכל המערכת תקינה. אם אתם זקוקים לשירותיו של חשמלאי מוסמך בעל תעודה מסוג 3, אשר אומרת כי החשמלאי רכש את רמת המיומנויות והידע הגדולות ביותר, תוכלו לפנות לעזרתם של הצוות המוסמך של חברת עןז טכנולוגיות.

  צילום תרמוגרפי ללוחות חשמל  עם הנפקת דוחות על ידי מהנדס חשמל מוסמך.

  מזמינים טיפול בלוחות חשמל – ומקבלים בדיקה תרמוגרפית בחינם!

  בדיקה תרמית

  שירותי צילום תרמוגרפי

  חברת עוז טכנולוגיות מספקת צילום תרמוגרפי עבור לוחות חשמל, המאפשר בדיקת אזורים בעייתיים, איתור ומניעת תקלות. שירותינו כוללים שימוש בציוד צילום מתקדם והפקת דוחות מפורטים. בנוסף, בדיקה תרמית מסופקת על ידינו ללא עלות עבור לקוחות המזמינים שירותי טיפול וניקוי לוחות חשמל באמצעות CO2.

  חשיבות איתור מוקדם של תקלות חשמל

  בדיקה תרמוגרפית מאפשרת איתור מוקדם של ליקויים בתשתיות ומערכות חשמל. איתור זה יכול למנוע כשלים ותקלות בעבודה, למנוע שריפות והשבתת מערכות. על כן, בדיקות תרמורגפיות מגבירות את הבטיחות במקום העבודה, מבטיחות עבודה רציפה ואף מונעות הוצאות כספיות  מיותרות ונכבדות. יש לציין כי מומלץ להזמין בדיקות אלו מאיתנו פעם בשנה כחלק מתחזוקה תקופתית שוטפת עבור לוחות חשמל.

  סוגי תקלות המתגלות במהלך בדיקות תרמוגפיות

  סריקות תרמוגרפיות שאנו עורכים יכולות לאתר מגוון תקלות וכשלים במערכות החשמל, לרבות חיבורים ומגעים רופפים ולא טובים, והעמסת יתר. זאת בנוסף לאיתור חום יתר בגין ריבוי חווטים, מחסור באוורור, חיבורים שמעבר ליכולתו של המעגל החשמלי, ושימוש במפצלים שאינו נכון.

  הפקת דוחות תקינות מפורטים

  בעקבות ממצאי צילום תרמי העוברים עיבוד ממחושב, חברתנו מפיקה דוחות תקינות מפורטים המהווים קריטריון בטיחותי מחייב עבור מבנים ציבוריים ומפעלים. יתרה מכך, על מנת לחדש פוליסות ביטוח, חברות הביטוח מחייבות ביצוע בדיקות תרמוגרפיות והגשת דוחות תקינות מתאימים.

  שירותי תרמוגרפיה ומידע נוסף

  להזמנת שירותי תרמוגרפיה מקצועיים ומקיפים, ולקבלת מידע מקצועי נוסף בתחום, פנו עוד היום אל חברת עוז טכנולוגיות בטלפונים 050-7945454 ו-052-5581444.